Alüminyum Telli Boru Makinası

Alüminyum Boru Makinesi

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
Alüminyum Telli Boru Makinası

Alüminyum Telli Boru Makinası ile üretilen alüminyum borular dünya üzerinde üçüncü en çok bulunan alüminyumdan elementinden üretilmektedir. Alüminyum elementi diğer elementlerden sonra işlenmeye başlamıştır. Alüminyum elementi farklı amaçlar için kullanılmakla birlikte boru üretiminde de çok sık bir biçimde kullanılmaktadır. Alüminyum Telli Boru Makinası ile üretilen alüminyum borular sadece alüminyum elementinden oluşmamaktadır. Alüminyum elementi yumuşak bir yapıya sahiptir. Alüminyum elementi boru üretimi için farklı elementler ile alaşım haline getirilerek dayanıklılığı artırılmaktadır. 

Alüminyum Telli Boruların Özellikleri 

Alüminyum boruların niteliklerine göre birçok sınıflandırma yapılmaktadır. Alüminyum boruların plastik borular ve diğer borulara göre avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Alüminyum borular, farklı ölçülerde üretilerek insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alüminyum boruları önemli özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Korozyon Direnci: Alüminyum Telli Boru Makinası ile üretilen borular korozyon direncine sahiptir. Korozyon direnci, alüminyum boruların çok tercih edilme sebeplerinden birisidir. Bu özelliği sayesinde alüminyum borular çok geç paslanmaktadır. 

Şekillendirilebilme Özelliği: Alüminyum telli boruların önemli özelliklerinden birisi de kolayca şekil alabilmesidir. Alüminyum telli borular, sıcak veya soğuk yöntem ile kolayca şekil alabilmektedir. Bu durumda esnek tesisatlar için alüminyum telli boruları vazgeçilmez bir unsur olarak karşımıza çıkarmaktadır. 

İyi Düzeyde İletken Olması: Alüminyum telli borular hem elektriği hem de ısıyı hızlı bir biçimde iletme özelliğine sahiptir. Alüminyum telli borular demir elementinden ya da demirden yapılan malzemelerden dört kat daha fazla iletkendir. 

Kolay Monte Edilir Olması: Alüminyum telli borular diğer boru parçaları ya da ara parçalarla kolay uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. Alüminyum telli borular yaygın kullanılan birleştirme yöntemleri ile diğer parçalara kolaylıkla monte edilmektedir. 

Sağlıklı Yapısı: Alüminyum Telli Boru Makinası ile üretilen borular insan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmaktadır. Yapılan birçok araştırmaya göre alüminyum telli borular insan sağlığı açısından herhangi bir zararı yoktur. Bu sebeple gıda tesislerinde ve işletmelerinde alüminyum borular gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Ayrıca gıda ürünlerinin paketlenmesinde alüminyum folyo yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Geri Dönüştürülebilme Özelliği: Alüminyum telli boruların en önemli özelliklerinden birisi de geri dönüştürülebilir olmasıdır. Geri dönüştürebilir özelliği sayesinde alüminyum borular kullanım süreleri dolduktan sonra atık olarak değerlendirilemez. Alüminyum telli boruların geri dönüştürülebilme özelliği sayesinde yeni ürünler üretilebilmektedir. 

Alüminyum Telli Boruların Hafif Yapısı: 

Alüminyum telli borular, hafif bir yapıya sahiptir. Alüminyum telli borular diğer boru çeşitleri ile kıyaslandığında son derece hafiftir. Bu boruların hafif ve aynı zamanda kaliteli olması birçok alanda kullanımını sağlamaktadır. 

Alüminyum Türleri

 Alüminyum telli boru üretiminin hammaddesi olan alüminyumun farklı kalite düzeyleri bulunmaktadır. Alüminyumun kalitesinin artması alüminyum telli borunun da kalitesini artırmaktadır. Fakat bu durum ürünün de kalitesini artırmaktadır. Fiyat açısından en uygun olan alüminyum türü 2024 alüminyumdur. 2024 alüminyum türü korozyon direnci ve dayanıklılık açısından ortalamanın altında bir değere sahiptir. Diğer bir alüminyum türü ise 7075’tir. Bu alüminyum türü yüksek dayanıklılık yapısına sahip olarak ortalamanın üstünde bir kaliteye sahiptir. 

Alüminyum Telli Boru Makinası Fiyatları

 “Günlüler” firması olarak Alüminyum Telli Borular üretmekle birlikte Alüminyum Telli Boru Makinası üretimi de yapmaktayız. Alüminyum telli boruların fiyatları kullanılan alüminyumun kalitesine göre değişmektedir. Alüminyum Telli Boruların fiyatlarına bizim iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. 

“Günlüler” firması olarak bu sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alüminyum Telli Boru Makinası ve Alüminyum Boru üretiminde de tecrübemizle ve alanında uzman ekimizle hizmet vermekteyiz. Alüminyum Telli Boru Makinası için ayrılı bilgi ekiplerimiz tarafından sizlere verilmektedir.

Günlüler Alüminyum Telli Boru Makinesi

Günlüler İnşaat Malzemeleri olarak sektörde tanınan firmamız ürünlerini, kendi imalatımız olan aspiratör boru makineleriyle üretmektedir.

Alüminyum telli boru makinesi, ile sizde üretime başlayın.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Servis Ücreti Alıyor Musunuz ?
  • Hayır Almıyoruz.

Hakkımızda

Günlüler, 1999 yılında alüminyum esnek hava kanalları üretimiyle ticari faaliyetlerine Adana’da başlayan bir markadır.

Günlüler markalı alüminyum esnek hava kanalları, Adana-Seyhan’da üretim tesisinde üretilmektedir.

Yurt içinde alanının lider markalarından biri olan Günlüler, yurtiçi satışlarda Türkiye’mizin 7 ana bölgesine 7 ana distribütörüyle, yurtdışında ise gerekli ana kaynaklarıyla sürekli hizmet vermektedir. Ürünlerimizin kalitesi gerekli olan testlerin uygulanmasıyla sürekli denetlenmektedir. Ar-ge tesisimiz tarafından sürekli çevre dostu üretim, uygun fiyat, kalite ve montaj kolaylığı gibi süreçler sürekli göz önüne alınmaktadır.

Devamlı olarak kalitemizi koruma ve uluslararası pazarda ülkemizi gururla temsil etmek amacıyla sürekli bir yenilenme ve yeni pazarlara açılmak için gelişmeye devam etmektedir.

Etiketler

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Onur Mah. 45129 Sok No:66/A Seyhan / Adana
Seyhan/Adana
Türkiye