Ankara Yaşlı Bakımı

Ankara yaşlı bakimi evleri çalışma saatleri Yaşlı ebeveynlerimizin ihtiyaçları büyük bir önem ve titizlikle karşalanmaktadır Ayrıntılı bilgi için iletişim...

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı
destek
İletişim Hattı
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı
destek
İletişim Hattı
Ankara Yaşlı Bakımı

Ankara yaşlı bakimi alanında sizlere profesyonel danışmanlık yaparak büyüklerimize yardımcı olmak bizlerin önceliği olmaktadır. Çalıştığımız ekip arkadaşlarımız güler yüzlü, alanında tecrübeli, sevecen ve sabırlı kişiliklerdir. Ankara yaşı bakimi alanında sizlere güvenilir hizmet vermekteyiz. Yaşlı bakımı genel olarak zor olmakla birlikte özellikle çalışan bireyler için yıpratıcı olmaktadır. Ailenizden değer verdiklerimiz veya çevremizdeki insanların zamanla temel ihtiyaçlarını karşılayamaması bir gün herkesin başına gelecek bir durum olmaktadır. Bizleri yetiştiren büyüklerimizin veya uzaktan tanıdığımız birilerinin bizlere ihtiyacı olduğu dönemler olabilir. Yaşlılarımı ile yeterince ilgilenemediğiniz veya çalışma yoğunluğundan vakit bulamadığınız zaman bize ihtiyaç duygunuzda tüm özverimizle yanınızdayız. Her insanın ilerleyen zamanla birlikte muhakkak karşısına çıkacak olan yaşlılık durumu hassas bir dönem olmaktadır. Çünkü daha önce yaptığımız birçok işlevi artık yerine getiremiyor veya destek almadan yapıyoruzdur. Bu nedenle bu dönemde kendimizle birlikte yaşı büyüklerimizin içinde bulunduğu durumu iyi analiz edip onlara en iyi gelecek yaşam koşullarını oluşturmak en önemli konulardan biri olmaktadır. Ayrıca çevremiz bulunan yaşlı kişilerin bizlerin desteğine ihtiyacı olması ve bizlerin yeterince ilgilenememesi günlük yaşamınızı, iş hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemesi kaçınılmaz bir son olmaktadır. Yaşlı bakımına ihtiyacı olan kendimiz veya tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyüten ebeveynlerimiz olabilir. Bu gibi durumlarda günlük hayatta yaşlı bakımı tecrübesi olan bir yardımcıya ihtiyaç duyabilir. Burada önemli husus yaşlılarımıza veya sizin değer verdiklerinize en az sizin kadar değer veren, işini büyük bir titizlikle yerine getiren yardımcı bulmanız büyük önem arz etmektedir. Bizler Ankara yasli bakimi danışmanlık olarak sizlere en uygun kişileri yönlendirmekteyiz. Yaşlı bakımı genel olarak uzun süreli bakım olarak yapılmaktadır. Ancak bu durum sizlerin isteği süreye göre değişmektedir. Ayrıca kişinin eskisi gibi ihtiyaçlarını karşılayamaz durumda olması yakın çevresi için zorlu bir süreç olabilir. Aynı zamanda herkes yaşlı bakımı bilgisine vakıf olmayabilir. Ankara yasli bakimi donanımlı ve tecrübeli ekipler ile çalışmaktadır.

Ankara yaşlı bakimin da dikkat edilmesi gereken hususlar

Ankara yasli bakimi olarak bizler ilerleyen yaşından dolayı artık temel ihtiyacını karşılayamayan insanların her türlü ihtiyaçlarını temin etmek ile sorumluyuzdur. Bu sorumluluklar genel olarak yaşlı kişinin temel gereksinimlerini yerine getirmek, yaşlılarımızın ilaç kullanması gerekiyorsa bunu zamanında vermek ve düzenli takibini yapmak örneğin basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, kişinin var olan bir rahatsızlığı nedeniyle durumunun kötüleşmesi durumunda 112 arayarak ilk yardım ekibini çağırmaktır. Aynı zamanda yaşlı kişinin yakınları bu olumsuz durum hakkında bilgilendirmek gibi önemli görevleri pratik ve düzenli bir şekilde yerine getirmesini kapsamaktadır. İleri yaşta olan kişiler örneğin Alzheimer veya benzer hastalıklara sahip olabilmektedir. Bu tarz hastanın yanında muhakkak bilinçli bir yaşlı bakım uzmanının bulunması gerekli bir durumdur. Yaşından dolayı yıkanma, tuvalet, yemek ve ilaç kullanımı gibi temel ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin en büyük sorumluluklarımızdandır. Ankara yasli bakimi bu konuda sorumluluk alan bu alanda eğitimli kişiler ile çalışan bir kurumdur. Biz uzman kadromuzla yaşlı ve yakınlarının yapması gereken yaşam konforu sizlere sunmaktayız. Böylelikle yaşlılarımız kendini daha dinç ve iyi hissedebilmektedir. Ankara yasli bakimi olarak uzmanlık alanımız kapsamında yaşlı bakıcısı adaylarına başvurularını özel değerlendirme sınavına tabi tutmaktayız. Burada adayların kişilik özellikleri bizin için önem taşımakla birlikte bizim seçme kriterlerimizi etkilemektedir.

Başvuruda bulunan adaylardan ilk önce beklediğimiz özellikler kişinin güler yüzlü, sabırlı, sevecen ve iletişiminin kuvvetli olmasıdır. Bu konu bizim gündemimizde önemli bir yer tutmaktadır. Bu durumla birlikte adayın temizlik ve hijyen konusunda hassas olması, pratik ve sorumluluk sahibi olması eleman alımında önemli bir kriter olmaktadır. Ayrıca yaşlı bakımı için başvuruda bulunan adayların aile yaşantısının düzenli olması, sigara içmemesi ve mutlaka referanslı olması yine aradığımız kriterler arasındadır. Ankara yasli bakimi Portföyümüzde bulunan yaşlı bakımını üstlenen çalışanlarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı olarak da hizmet verebilmektedir. Değer verdiğimiz kişilerle yeterince ilgilenemiyor olabilirsiniz. Profesyonel olarak bizden yardım talep edip bu soruna çözüm getirmek sizin elinizde. Uzman desteğine ihtiyacınız olduğu durumlarda toplumsal baskıdan dolayı destek almamanız ve yaşlı bakım tecrübemiz olmadan süreci yönetmeniz son derece yanlış bir tutum olmaktadır. Bu durumun yanı sıra hayatı önemde arz etmektedir. Çünkü bu tar hassas durumlarda eğitimli bilir kişiler tarafından bakıma ihtiyacı olan kişilerin düzenli ve sürekli takibinin yapılması önemli bir husustur. Sizler için önemli olan ve değerli konulardan bir tanesi ise bu hizmeti yakınınız için aldığınız takdirde eskisi kadar yorulmayacağınız için onlarla çok daha verimli bir zaman geçirebilmek olmaktadır. Böylelikle yaşlı büyüklerimizle belki en çok ihtiyacı olan gülümsemeye, ilgi ve alakayı en iyi şekilde gösterebilecek olmanızdır. Ankara yasli bakimi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sevecen, saygılı, dürüst, deneyimli, eğitimli, referanslı yaşlı bakıcı portföyümüzle sizlere her zaman güvenilir hizmet sunmaktayız. Ankara yasli bakimi alanında sizlere güvenilir danışmanlık sunmakla birlikte güler yüzlü ve tecrübeli bakıcılarımızla hedefimiz sizlere özenli bakım isteyen şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlı büyüklerimize bu dönemlerinde ilgi ve sevgiyi Bütünleştirerek bir hizmet sunmaktır. Ankara yasli bakimi için önemli konulardan biri de yaşlı bakımı yapan çalışanımız kişimin günlük ihtiyacının karşılayabilmeli, yaşlı ebeveynlerimizin kaldığı ortamı uygun şartlara getirebilmeli, onlara uygun egzersizler yaptırabilmeli, kişinin alması gereken ilaçlarını düzenli verebilmelidir.

  Yaşlı bakıcının özellikleri neler olmalıdır?

Ankara yasli bakimi olarak biz sizlere öneride bulunduğumuz bakıcı özellikleri genel itibari ile şu şekilde olmaktadır. Kişinin aile hayatının düzensiz olmaması aksine düzenli bir aile k-hayatının olması ve bakıcın pratik çözümler üretebilen kişilik özelliğinin olmasıdır. Yaşlı bakımını üstlenen kişinin sorumluluk sahibi olması yine en önemli hususlardan biridir. Kişin güler yüzlü ve sevecen bir kişilik olması, karşısına çıkan durumlara karşı özverili olmasıdır. Günümüzde Covid 19 salgını ile birlikte hijyen ve temizlik olduğundan daha da önemli bir noktaya gelmiştir. Maalesef bu salgından en çok yaşlılarımız etkilenmiştir. Biz burada size yönlendirdiğimiz kişiler bu konuda özel olarak eğitimini almış kişiler olmaktadır. Ankara yasli bakimi için size yönlendiriceğimiz kişi muhakkak referanslı ve tecrübeli olmaktadır. Bu gibi kriterler üzerinden sizlere personel danışmanlığı yapmaktayız. Yaşlı bakımı için yardımcı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ankara yasli bakimi her kişi için önem arz etmektedir. Yaşlılık dönemi çok hassas bir konu olmakla birlikte yaşlı kişilerin duygularını yoğun yaşadığı bir süreç olmaktadır.  Burada yaşlı bireyler fiziği olarak zor dönem geçirmekle beraber psikolojik olarak da duyguların ağır bastığı bir süreç yaşamaktadır. Büyüklerimiz bu süreçte birçok sorunları vardır. Bunlardan öncelikli olarak bakımı ilgi, saygı, sevgi ve barınma hususları olmaktadır. Ankara yasli bakimi olarak hastalarımızın bu temel ihtiyaçlarını karşılamakla sorumluyuz. Ankara yasli bakimi hepimiz için önemli ve hastaların ihtiyaçlarına cevap vermek bizim en büyük önceliğimiz olmaktadır. Ankara yasli bakimi olarak hastalarınız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim egecebilirsiniz.

Hakkımızda

Firma hakkında bilgi girilmemiştir

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Ankara
Çankaya/Ankara
Türkiye