Davlumbaz Boru Makinası

Günlüler Davlumbaz Boru Makinası

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
Davlumbaz Boru Makinası

Davlumbaz Boru Makinası ile yüksek kaliteye sahip boru üretimi ve makine üretimi yapılmaktadır. En son yapılan değişiklikler ile mevzuata uygun sistemler yapılmaktadır. Davlumbaz Boru Makinası ile çalışma ve yaşam alanlarında yeterli ve sağlıklı bir ürün hizmeti sunulmaktadır. Davlumbaz Boru Makinası sizlerin iş yerlerini ve yaşadığınız ortamın günümüz itibari ile temel gereksinimi olan havalandırma sistemlerini yüksek teknoloji ile üretmektedir. Aynı zamanda işletmeniz Davlumbaz Boru Makinesi üretimi yapmakla birlikte birçok ürün hizmeti sunmaktadır.

Davlumbaz Boru Makinası ile havalandırma sisteminizi rahatlıkla kurabilirsiniz. Örneğin kafe, var, restorant, yemek fabrikası ve otel gibi birçok işletmenin temel gereksinimlerinden olan havalandırma sistemi Davlumbaz Boru Makinası ile yapılabilmektedir. Davlumbaz Boru Makinası ile doğru ve güvenilir havalandırma sistemi yapılabilmektedir. Birçok işletmede yoğun yemek kokusu başta çalışanları ve müşterileri rahatsız etmektedir. Özellikle restoran gibi yeme içme sektöründe ortamın havalandırması önemli olmaktadır. Bu ortamlarda yemeklerin yapıldığı ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı gibi olumsuz durumlar işletmeler için kötü sonuçlar doğura bilmektedir. Bu olumsuz şartlardan davlumbaz borusu ve makine üretimi ile kurtulmak mümkün olmaktadır. Ortamda oluşan duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin faaliyet göstermesi zor olmaktadır. sizlere sunacağımız çözümler hem siz hem de müşterileriniz rahat bir nefes alacaktır. 

Davlumbaz Boru Makinesi ile

Günümüzde büyüyen endüstri tip mutfaklarda baca çıkışı olmadan kokuyu ve dumanı önleyici sistemlerin profesyonelce yapılması Davlumbaz Boru Makinası ile mümkün olmaktadır. Bu gibi hizmetlerde sizlere yüksek kalite de hizmet sunmaktayız. Bu sistemler elektro statik filtre aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini Davlumbaz Boru Makinası ile sunmaktadır. Uzun yıllardır Günlüler firması olarak birçok işletme müşterilerine güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 

Davlumbaz Boru Makinası ile Yapılacaklar

Günümüzde işletmelerde yapılan değişiklikler ile havalandırma zorunlu hala gelmiştir. Davlumbaz Boru Makinası ile mevzuata uygun havalandırma sistemleri kurulması mümkün olmaktadır. Yeterli havalandırma çalışma ve yaşam alanında olup olmadığı ilgili bakanlıkça araştırtılmaktadır. Bu nedenle üretilen ürünlerin kalitesine olan ilgi artmaktadır. Birçok işletmeler bakanlık görevlileri tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Burada Davlumbaz Boru Makinasının önemi ortaya çıkmıştır. Görevliler tarafından yapılan denetlemeler yetersiz havalandırma sistemleri nedeni ile ceza uygulaması yapılmaktadır. Davlumbaz Boruları ile Parlar Havalandırma, yasal mevzuata uygun olarak kurduğu havalandırma sistemleri ile çok daha temiz, oksijeni bol ve kötü kokuların olmadığı yaşam ve çalışma alanları oluşturmaktadır. İşletmenize kaliteli ve uygun fiyata çözümler için 

Davlumbaz Boru Makinesi Sistemleri

Tercih edilen davlumbaz  ile kafe, bar, yemek fabrikaları ve otel gibi işletmeler Davlumbaz Boru Makinası tekniği sayesinde elektrik ile çalışan, davlumbaz tertibatı bulunmayan seramik fırınlarında ve iç mekanda kullanabilmektedir. Davlumbaz Boru Makinası ile yüksek kalite ile hizmet sunmak mümkün olmaktadır. Davlumbaz boru kullanımı edebilmek mümkün hale gelmiştir.

Biz işletmelere uzun yıllardır güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Gelişen en son teknoloji ile sizlere Davlumbaz Boru Makinası hizmet sunmaktayız. Çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti üzerine olmakla birlikte sizlere tecrübemizle birlikte hizmet vermekteyiz. Uzman ve güvenilir ekip çalışmalarımızla bizler davlumbaz boru ve makine alanında sizlere sonsuz müşteri memnuniyeti vadediyoruz. Yüksek kalitede üretilen ürünlerimiz sizlere Uygun fiyat ve kalite ile sunulmaktadır. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Servis Ücreti Alıyor Musunuz ?
  • Hayır Almıyoruz.

Hakkımızda

Günlüler, 1999 yılında alüminyum esnek hava kanalları üretimiyle ticari faaliyetlerine Adana’da başlayan bir markadır.

Günlüler markalı alüminyum esnek hava kanalları, Adana-Seyhan’da üretim tesisinde üretilmektedir.

Yurt içinde alanının lider markalarından biri olan Günlüler, yurtiçi satışlarda Türkiye’mizin 7 ana bölgesine 7 ana distribütörüyle, yurtdışında ise gerekli ana kaynaklarıyla sürekli hizmet vermektedir. Ürünlerimizin kalitesi gerekli olan testlerin uygulanmasıyla sürekli denetlenmektedir. Ar-ge tesisimiz tarafından sürekli çevre dostu üretim, uygun fiyat, kalite ve montaj kolaylığı gibi süreçler sürekli göz önüne alınmaktadır.

Devamlı olarak kalitemizi koruma ve uluslararası pazarda ülkemizi gururla temsil etmek amacıyla sürekli bir yenilenme ve yeni pazarlara açılmak için gelişmeye devam etmektedir.

Etiketler

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Onur, 45129. Sk. 66/A, 01100 Seyhan/Adana
Seyhan/Adana
Türkiye