Flexible Boru Makinası

Flexible Boru Makinesi, Telli boru makinesi

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +905424873607
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +905424873607
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
Flexible Boru Makinası

Havalandırma borusu imalatının getirdiği tecrübe ile ürettiğimiz, flexible boru makinalari ile hemen üretime başlayın.

Flexible Boru Makinası

Flexible Boru Makinası, bu makineler de orta ve düşük basınçta çalışan havalandırma veya iklimlendirme sistemlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. Yalıtım ve yalıtımsız olarak iki şekilde üretim yapılabilmektedir. Flexible Boru Makinası ile üretilen ürenler Alüminyum dış ve iç yüzeye sahiptir. Flexible Boru Makinası ile çok katlı laminasyonlu alüminyum ve polyester polyester malzemenin yüksek gerilimli helezon çelik tel ile takviyesiyle üretilir. Flexible Boru Makinası ile son derece yüksek esneme özelliği olan aynı zamanda bükülme ve sıkıştırılabilme özelliğine sahip ürünler üretilmektedir.

Ayrıca Flexible Boru Makinası ile Köşe, yuvarlak ve oval birleştirme özelliği olan aynı zamanda montajı kolay olan güvenli boru üretilmektedir. Flexible Boru Makinası ile ilk defa Flexible Boruları en son kalite de üretilmektedir. Flexible Boru Makinası ile borular havalandırma, soğutma, ısıtma, iklimlendirme ve atık gaz sistem özelliklerine sahip olmaktadır. Flexible Boru Makinası ile orta ve düşük hava basıncında çalışan yüksek kalite boru üretimi yapılmaktadır. Flexible Boru Makinası ile üretilen ürünler esnek bir yapıya sahip olmaktadır. Flexible Boru Makinaları ile alüminyum malzemeden üretilmektedir. Flexible Boru Makinası ile yüksek gerilimli helezon çeli tel takviyesi ile yapılmaktadır. Flexible Boru Makinası ile üretilen bu borular esnek hava kanatlarının olmasına rağmen sızdırma söz konusu olmamaktadır. Flexible Boru Makineleri ile üretilen ürünlerde sıkıştırılma ve bükülme yüksek performans göstermektedir. Flexible Boru Makinası boru üretiminde oval, yuvarlak ve köşe birleşme özelliği üzerinde üretim yapmaktadır. Flexible Boru Makinasi ile üretilen bu alüminyum borular her türlü alanda sistem karşısına çıkabilmektedir.

Flexible Boru Makinaları

Günümüzde gelişen teknoloji birçok alanda yenilik getirdiği gibi Flexible Boru Makineleri alanında da yenilikler sağlamıştır. Bu alanda gelişen teknoloji ile Flexible Boru Makineleri ile üretilen birçok farklı özelliği sahip boru üretimi yapılmaktadır. Flexible Boru Makineleri ile karşımıza birçok boru seçeneği çıkmaktadır. Flexible Boru Makineleri ile üretilen bu borular çeşitlilik göstermekle birlikte kullanıcıya birçok seçenek sunmaktadır. Flexible Boru Makineleri ile üretimi sağlanan bu boru seçeneklerin tamamı farklı amaçlar ve farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle yapılarının birbirinden farklı olduğu söylenebilmektedir. Bu nedenle flexible hava kanalları, polyester esnek hava kanalları, ısı izoleli flexible, , ısı izoleli PVC endüstriyel Flexible hava kanalları, takviyeli PVC endüstriyel flexible hava kanalları, alüminyum yarı flexible hava kanalları, ağır hizmet PVC endüstriyelflexible hava kanalları ve Siyah-Beyaz izolesiz endüstriyel flexible hava kanalları, alüminyum ile PVC kombinasyonlu flexible hava kanallar gibi boru çeşitleri üretimini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda Flexible Boru Makineleri ve üretimleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Biz uzun yıllardır Flexible Boru Makineleri ile sizlere yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizce sizlere Flexible Boru Makineleri ve makine üretiminde kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Flexible Boru Makineleri ile üretilen ürünler ile kaliteli ve memnun kalacağınız bir sonuç elde edeceksiniz. Bizler bu alanda en son teknoloji ile sizlere çeşitlilik sunmaktayız. Flexible Boru Makineleri ile yapmış olduğumuz ürünler kapsamında bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk öncelik olmaktadır. Bu kapsamda bizi tercih etmenizin sonucu sadece sizin mutlu olmanız olur. Flexible Boru Makinası ile üretilen boru çeşitleri sizlerin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamakla beraber sizlere çeşitlilik sunmaktadır. Flexible Boru Makinası alanında bizlerin çalışma prensibi sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak olmaktadır. Flexible Boru Makinası ile üretilen ürünler sizlere birçok kolaylık sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Flexible Boru Makinası Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?
  • Bizimle yukarıdan bulunan iletişim butonları ile hızlıca temasa geçebilir ve fiyatlar konusunda görüşebilirsiniz.

Hakkımızda

Günlüler, 1999 yılında alüminyum esnek hava kanalları üretimiyle ticari faaliyetlerine Adana’da başlayan bir markadır.

Günlüler markalı alüminyum esnek hava kanalları, Adana-Seyhan’da üretim tesisinde üretilmektedir.

Yurt içinde alanının lider markalarından biri olan Günlüler, yurtiçi satışlarda Türkiye’mizin 7 ana bölgesine 7 ana distribütörüyle, yurtdışında ise gerekli ana kaynaklarıyla sürekli hizmet vermektedir. Ürünlerimizin kalitesi gerekli olan testlerin uygulanmasıyla sürekli denetlenmektedir. Ar-ge tesisimiz tarafından sürekli çevre dostu üretim, uygun fiyat, kalite ve montaj kolaylığı gibi süreçler sürekli göz önüne alınmaktadır.

Devamlı olarak kalitemizi koruma ve uluslararası pazarda ülkemizi gururla temsil etmek amacıyla sürekli bir yenilenme ve yeni pazarlara açılmak için gelişmeye devam etmektedir.

Etiketler

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Onur Mah. 45129 Sok No:66/A Seyhan / Adana
Seyhan/Adana
Türkiye