Havalandırma Hortum Makinası

Havalandırma Hortum Makinası Günlüler

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı +90 542 487 36 07
destek
İletişim Hattı +90 542 487 36 07
Havalandırma Hortum Makinası

Havalandırma Hortum Makinası ile üretilen havalandırma hortumları daha fazla dayanıklı kauçuktan ya da plastik hammaddesinden üretilmektedir. Havalandırma hortumları sadece düz bir hortum olarak değerlendirilmemelidir. Hava hortumları hava akışını düzleştirmekte ve titreşimleri geniş noktalara yayacak bir biçimde üretilmektedir. Havalandırma hortumunda ateşleme için motora doğru hava akışının korunması için hortumlarda tıkanıklık olmaması gerekmektedir. 

Havalandırma Hortum Makinelerinin Amaçları Nelerdir?

Havalandırma hordum makinelerinin genel fonksiyonları ve amacını tam anlamı ile ifade etmek için hava giriş sistemlerinin nasıl çalıştığı bilmemiz gerekir. Havalandırma Hortum Makinası anlamak için hava giriş sistemi hakkında genel bir bilgi birikimimizin olması gerekir. Bu hava giriş sistemleri genel olarak araç hareket ettiğinde hava toplayan bir ızgaranın arkasına monte edilir. Aynı zamanda Havalandırma Hortum Makinesi Soğuk hava giriş hortumu, dış havayı toplar ve hava filtresi kutusuna doğru akmasına izin verir. Böylelikle toz, kaya, polen ve diğer kalıntılar filtrelerde sıkışarak temiz havanın bir sonraki adıma geçmesini sağlar. Ayrıca Havalandırma Hortum Makinası için önemli olan giriş hortumları üretiminde hortumlar filtre kutusu ile gaz kelebeği gövdesine bağlı bir şekilde üretilir. Havalandırma Hortum Makinası il üretilen giriş hortumları Sürücü gaz pedalına her bastığında, gaz kelebeği gövdesindeki bir valf açılarak filtrelenen havanın emme manifolduna doğru akmasına izin verir. Havalandırma Hortum Makinası ile üretilen giriş hortumları Emme manifoldundaki hortum ağı, sırayla, yanma için yakıtla karıştırıldığı her motor silindirine temiz hava dağıtır. 

Havalandırma Hortum Makinası ile Üretilen Motor hava giriş hortumu delinirse ne olur?

Havalandırma hordum makineleri le üretilen giriş hortumları hava giriş sistemleri tarafından motor bölgesi dışında gerçekleşen ve emilen soğuk hava oksijen bakımından oldukça zenginlik sağlamaktadır. Böylelikle havalandırma hortum makineleri ile üretilen bu hortumlar motorun yanması ile daha iyi bir hale geliyor. Havalandırma hortum makineleri ile üretilen hava giriş hortumlarında tıkanma veya delinme söz konusu olmamaktadır. Ayrıca Havalandırma hortum makineleri ile üretilen hortumlarda hortum kırılışa veya hasar görürse hızlı ve kesin çözümler ile problem çözülebilmektedir. 

Havalandırma Makinelerin değiştirilmesi neden önemlidir?

Havalandırma makineleri zamanla yıpranır ve özellikle eski makinelerde önem verilmeden yapılan onarımlar veya yanlış kurulumlar Havalandırma hortum makinasına önemli ölçüde zarar verir. Havalandırma Hortum Makinasının zarar görmesi giriş hortumlarının üretiminde de problem oluşturmaktadır. Havalandırma Hortum Makinasının eski olmasının nedeniyle kalitesiz üretilen hava hortum , ateşleme için uygun motor hava akışının sağlanması açısından olması gerekeni yapamamaktadır. Aynı zamanda eski Havalandırma Hortum Makinası ile üretilen hava hortumları soğuk hava olmazsa, motorunuz fakir çalışır ve olması gerekenden daha yüksek sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Bu durumun eski Havalandırma Hortum Makinası ile üretilen hava hortumlarının motorun aşırı ısınmasının neden olmaktadır. Ayrıca eski Havalandırma Hortum Makinası kullanılan üründe Filtrelenmemiş hava sisteme girdiğinde, motorda kirleticiler de birikebilir ve bu da parçaların olması gerekenden daha hızlı aşınmasına neden olabilmektedir.

 

Doğru Havalandırma Hortum Makinası Seçme

Havalandırma Hortum Makinası ile doğru hava ve yakıt karışımı elde edebilen ürünlerin yapması önemlidir. Burada önemli nokta Havalandırma Hortum Makinası ile yapıcağınız ürünlerin motorun performansına zirveye çıkaracak hava giriş hortumları üretmeleri önemlidir. Motorunuzun performansını zirvede tutmak için çok önemlidir. Hava giriş hortumu, havanın motora girmesine izin verir ve bu parçada bir sızıntı olursa sorun olabilir.

Yeni Havalandırma Hortum Makinası satın alma nedenleri: Eskimiş veya oldukça kalitesi üretilen Havalandırma Hortum Makinasının hemen çıkarılıp ve yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Biz uzun yılardır üretmiş olduğumuz Havalandırma Hortum Makinası ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Servis Ücreti Alıyor Musunuz ?
  • Hayır Almıyoruz.

Hakkımızda

Günlüler, 1999 yılında alüminyum esnek hava kanalları üretimiyle ticari faaliyetlerine Adana’da başlayan bir markadır.

Günlüler markalı alüminyum esnek hava kanalları, Adana-Seyhan’da üretim tesisinde üretilmektedir.

Yurt içinde alanının lider markalarından biri olan Günlüler, yurtiçi satışlarda Türkiye’mizin 7 ana bölgesine 7 ana distribütörüyle, yurtdışında ise gerekli ana kaynaklarıyla sürekli hizmet vermektedir. Ürünlerimizin kalitesi gerekli olan testlerin uygulanmasıyla sürekli denetlenmektedir. Ar-ge tesisimiz tarafından sürekli çevre dostu üretim, uygun fiyat, kalite ve montaj kolaylığı gibi süreçler sürekli göz önüne alınmaktadır.

Devamlı olarak kalitemizi koruma ve uluslararası pazarda ülkemizi gururla temsil etmek amacıyla sürekli bir yenilenme ve yeni pazarlara açılmak için gelişmeye devam etmektedir.

Etiketler

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Onur, 45129. Sk. 66/A, 01100 Seyhan/Adana
Seyhan/Adana
Türkiye