Öz Makina Plastik

Tekstil Makine Plastik Yedek Parça İmalatı Open End Rieter Ring

whatsapp-icon
Whatsapp Hattı 05332096420
destek
İletişim Hattı 05332096420
whatsapp-icon
Whatsapp Hattı 05332096420
destek
İletişim Hattı 05332096420
Öz Makina Plastik

İva Öz Plastik, Şirketimiz, 1980 yılında kurulmuştur. Tekstil sektörüne yön veren tesislere, hem yurtiçi hem yurtdışı satışlarımızla, 40 yılı aşkın süredir tekstil yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz. Şirketimiz piyasaya sunduğu ürün pörtföyünde Ring,Compact, Zinser, Schlafhorst, Marzoli ,Toyoda, Volkman, Murata tekstil yedek parçaları ile kendine yer bulmaktadır. Ürünlerimiz ISO 9001 kalite standartlarının getirmiş olduğu kalite anlayışı ile siz değerli müşterlerimize sunulmaktadır.

Hakkımızda

40 Yıldan fazla deneyimle tekstil makine yedek parça imalatı ve tedariğinde öncü firmalardan biri olan Öz Makina Plastik, tüm open-end, ring tesislerinin makine yedek parçalarının imalatı yapmaktadır.

Orjinal plastik hammaddeler kullanılarak son teknoloji ile üretilen plastik yedek parçalarımızı sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Günümüze kadar uzanan ve gelişen teknolojiyle insan ihtiyaçlarının farklılaşmasına bağlı tekstil sektörünün büyümesiyle tekstil makinalarına olan talep artmaktadır. İplik ve dokuma makinalarının uzun ömürlü olması nedeniyle de makinalar için yedek parçalar üretilmektedir. Tekstil yedek parçaları üretimi yapan firmamız Türkiye’nin her bölgesine ürünleri güvenle ulaştırmaktadır. 40 yılı aşkın süredir tekstil yedek parça tedarikçisi olarak hizmet veren firmamız ISO-9001 kalite standartlarındaki ürünleri müşterilere sunmaktadır.

Firmamızın sağladığı hızlı teslimat, ekonomik fiyatlar ve uzun ömürlü güçlü yedek parçalar tekstil firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Karmaşık ve oldukça ihtiyaç duyulan çeşitli makine yedek parçalarının imalatı profesyonel üretim süreciyle tedarik edilmektedir. Tekstil makine yedek parçaları yeni nesil makinalara uyumlu ve sağlam malzemelerle geliştirilerek sunulmaktadır. Makinalara zarar vermeden parça değişimine uyumlu ürünlerimiz çok yüksek maliyetlerle üretilmeden müşterilere uygun fiyatlarda tedarik edilmektedir.

Özellikle tekstil firmalarında kullanılan Murata bobin makinaları için yedek parçalar üretilmektedir. Ayrıca firmamızın ürettiği yüksek ısıya ve aşınmaya karşı dayanıklı ring yedek parçaları enerjiden tasarruf sağlamaktadır. El değmeden yüksek kalite standartlarında üretilen yedek parçalarımızın verimliliği son derece yüksektir. Firmamızda bulabileceğiniz yedek parça çeşitlerinden bazıları şunlardır: Rtr Ring & Compact, ZNS Ring & Compact, Gezegen Klima, Marzolli Ring ve Murata Bobin (Kops taşıyıcı tray). Ayrıca ring, bobin ve klima parçaları aranan kalite standartlarında ve markalarda müşterilerimize tedarik edilmektedir. Tüm ürün ve yedek parça çeşitlerimiz için www.ivaozplastik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tekstil Makine Yedek Parça İmalatı

Etiketler

BİZE ULAŞIN

Adres

YOL TARİFİ AL
Onur Mah. 45129 Sok No:68
Seyhan/Adana
Türkiye